PARTNER

Każdy moment jest dobry, aby rozwijać swoją firmę i postawić na nowoczesny biznes. Czy startujesz, czy masz kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń – nie musisz działać sam. Warto wybrać model współpracy partnerskiej z Open Brokers, który zapewni szerokie wsparcie, rozwój i umocni Twoją pozycję na rynku.

 

Dlaczego Open Brokers ?

Liczy się pewność i stabilna współpraca

Open Brokers należy do dużej grupy kapitałowej, dlatego zapewniamy Ci przejrzystość, terminowość i pewność rozliczeń finansowych.
Zachowujesz niezależność biznesu, nie ponosisz kosztów typowych dla franczyzy, utrzymujesz pełne przychody ze sprzedaży ubezpieczeń.

Multioferta Open Brokers – zadbaj o swojego Klienta kompleksowo 

Z Open Brokers zapewniasz Klientom pełną ochronę – ubezpieczasz dom i samochód, firmę, podróż oraz zdrowie i życie. Dysponujesz ofertą 23 Ubezpieczycieli (cenionych i popularnych wśród Klientów). Możesz się wyróżnić i zaproponować coś więcej – dzięki produktom specjalnym na wyłączność. Dodatkowo możesz poszerzyć swoją ofertę o inne produkty finansowe.

 

Zadbaj o komfort swojej pracy

Rozliczasz się z jednym Partnerem i korzystasz ze wsparcia jednego Koordynatora, który dobrze zna Twoją firmę i Twoje potrzeby.
Od pierwszych szkoleń i wdrożenia, poprzez rozmowę z Klientem, aż do rozliczenia Twojej sprzedaży – na każdym etapie korzystasz z pełnego wsparcia.
Pracujesz w profesjonalnym systemie, który oszczędza Twój czas. Porównujesz oferty 23 TU (ubezpieczenia majątkowe oraz UNŻ w jednym miejscu), możesz przygotować przejrzyste oferty, wystawiasz polisy i zarządzasz swoimi rozliczeniami. Masz do dyspozycji Aplikację Mobilną, która przyśpiesza i ułatwia wszystkie Twoje działania.

Rozwijaj swój biznes nowocześnie

Razem z nami możesz więcej. Ubezpieczenia i Klienci zmieniają się – bądź z nimi na bieżąco.
Klienci chcą porównywać i mieć wybór.
W Open Brokers korzystasz z nowoczesnej platformy do sprzedaży ubezpieczeń i Aplikacji Mobilnej – porównujesz, przedstawiasz oferty graficzne – odpowiadasz na potrzeby Klientów.
Możesz czerpać z siły znanej marki i wykorzystać nasze działania marketingowe do rozwoju swojej firmy.
Śledzimy trendy, jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, realizujemy projekty edukacyjne – zmieniamy ubezpieczenia w Polsce na lepsze. Dołącz do nas!

Twój pakiet korzyści

Pamiętaj! Otrzymujesz rynkowe stawki prowizyjne, więc zachowujesz swój pełny przychód, a jednocześnie zyskujesz:

 • komfort rozliczeń z jednym partnerem
 • pełne wsparcie w codziennej pracy
 • nowoczesny system do sprzedaży ubezpieczeń
 • ofertę 23 TU w zakresie majątku i życia
 • program rat Smart11
 • Aplikację Mobilną w pełni zintegrowaną z systemem
 • szybkie wdrożenie i system szkoleń
 • wsparcie marketingowe
 • polisę OC Multiagenta
 • dostęp do aktualnej wiedzy o rynku
 • udział w projektach i szkoleniach – doskonalenie umiejętności
Open_Brokers_pakiet_korzyści

 

 

Zostań naszym Partnerem

Wypełnij formularz, a oddzownimy