PARTNER

Poznaj nas

Właścicielem portalu polisyturystyczne.pl jest Multipolisa.pl SA - jedna z największych Multiagencji Ubezpieczeniowych w Polsce.

Od 11 lat wyznaczamy nowy kierunek dla polskiego rynku ubezpieczeń. Współpracujemy z największymi ubezpieczycielami, zapewniając naszym klientom ofertę 27 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Każdego klienta możemy ubezpieczyć kompleksowo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, nieruchomości, ubezpieczeń na życie, a także ubezpieczeń podróżnych i firmowych.

W naszym portfolio znajduje się także porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych, która umożliwia szybkie i samodzielne porównanie ofert OC/AC kilku ubezpieczycieli oraz zakup polisy. www.polisy24.pl

W codziennej pracy naszym priorytetem są potrzeby klientów i profesjonalne doradztwo. Każdą polisę dobieramy tak, aby chroniła jak najlepiej przy optymalnych kosztach.

Jesteśmy liderem rozwiązań technologicznych, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę naszych klientów, a nasz Zespół Doradców może pracować komfortowo.

Od 2014 roku z powodzeniem rozwijamy naszą sieć partnerską. Dziś współpracuje z nami już 450 niezależnych partnerów, którzy chcą oferować swoim klientom najlepsze ubezpieczenia na rynku.

Historia

Multipolisa.pl S.A. to jedna z największych Multiagencji Ubezpieczeniowych w Polsce.
Od 2013 roku wyznaczamy nowy kierunek dla polskiego rynku ubezpieczeń.

Współpracujemy z największymi ubezpieczycielami, zapewniając naszym klientom ofertę 27 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Każdego klienta możemy ubezpieczyć kompleksowo w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, nieruchomości, ubezpieczeń na życie, a także ubezpieczeń podróżnych i firmowych.

W codziennej pracy naszym priorytetem są potrzeby klientów i profesjonalne doradztwo.
Każdą polisę dobieramy tak, aby chroniła jak najlepiej przy optymalnych kosztach.

Jesteśmy liderem rozwiązań technologicznych, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną
i szybką obsługę naszych klientów, a nasz Zespół Doradców może pracować komfortowo.

Od 2014 roku z powodzeniem rozwijamy naszą sieć partnerską. Dziś współpracuje z nami już 450 niezależnych partnerów, którzy chcą oferować swoim klientom najlepsze ubezpieczenia na rynku.

W 2024 roku wystartowała nasza porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych online, która umożliwia szybkie i samodzielne porównanie ofert OC/AC kilku ubezpieczycieli oraz zakup polisy. W kolejnym etapie do porównywarki dołączą ubezpieczenia nieruchomości.

Fakty i liczby

175 000 Klientów

Zespół 30 doradców

11 lat na rynku

Oferta 27 ubezpieczycieli

500 000 sprzedanych polis

450 Partnerów

Co nas wyróżnia?

Profesjonalne doradztwo

Dobre ubezpieczenie, to ubezpieczenie dopasowane do potrzeb klienta.
W codziennej pracy stawiamy na profesjonalizm i przygotowanie takiej polisy, która zapewni klientowi najwyższe bezpieczeństwo przy jak najniższej cenie. Służymy także wsparciem przy szkodzie.

Kompleksowa ochrona

W Multipolisa ubezpieczamy naszych klientów kompleksowo. Nasz Zespół Doradców zapewnia
wsparcie w każdym obszarze: ubezpieczenia na życie i ochrony zdrowia, polisy dla domu i mieszkania, ubezpieczenia samochodu, kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenia podróżne i firmowe.

Wygoda zakupu

Doradcy Multipolisa.pl są obecni w 20 placówkach w całym kraju. Możemy spotkać się z klientem
w oddziale lub w dowolnym miejscu wybranym przez klienta. Każdą polisę można kupić także
zdalnie, nie wychodząc z domu. Zapraszamy także do 450 punktów w naszej sieci partnerskiej.

Szeroki wybór

Zapewniamy naszym klientom dostęp do oferty 27 Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Porównujemy wiele ofert, aby wybrać najlepszą polisę. To oszczędność czasu klienta i pewność, że
dokonał najlepszego wyboru.

Nowoczesna technologia

Opracowaliśmy jeden z najlepszych systemów do ofertowania ubezpieczeń na rynku.
Dzięki nowoczesnej platformie przedstawiamy klientom wiele ofert ubezpieczenia w kilka minut
a także wystawiamy polisę i ułatwiamy niezbędne formalności.